Największy wybór drewna
Tylko w Partner Holz...

płyta OSB

Oferujemy szeroki wybór płyt : grubość 9-25mm także z piórowpustem

Sklejka szalunkowa - topolowa i brzozowa

Oprócz sklejek o gładkiej powierzchni istnieją sklejki dające odbicie struktury drewna - zwiększa to ilość możliwych zastosowań.

Tarcica i kantówka

W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju przekroje desek i kantówek.

Sklejka szalunkowa

Sklejka szalunkowa

Sklejka szalunkowa (sklejka foliowana) - płyta drewnopochodna, warstwowa, zabezpieczona obustronnie filmem fenylowym pozwalającym zwiększyć ilość ponownych przełożeń.

Sklejka szalunkowa jest płytą o podwyższonej wodoodporności. Trzynaście sprasowanych warstw nadaje płycie elastyczność i wytrzymałość jak również zabezpiecza strukturę płyty przed działaniami niepożądanymi (wilgoć, wysoka temperatura, uszkodzenia mechaniczne).

Główne zastosowanie znajduje w budownictwie przy stosowaniu technologii lanego betonu i deskowań.
 
ZALETY SKLEJKI SZALUNKOWEJ:

SKLEJKA SZALUNKOWA TOPOLOWA (CHIŃSKA)

Zastosowanie:


Sklejka szalunkowa topolowa obustronnie pokryta filmem fenolowym, wyprodukowana na bazie drewna topolowego o grubości 21 mm. Sklejka szalunkowa składa się z 13 fornirów. Krawędzie sklejki chińskiej są zabezpieczone farbą akrylową. Film fenolowy wprasowany jest na sklejkę na gorąco i składa się z papieru nasączonego żywicą fenolową. Film na sklejce topolowej zabezpiecza ją przed działaniem wody i ułatwia czyszczenie.

Format - sklejka szalunkowa topolowa:
2500 x 1250 mm

SKLEJKA SZALUNKOWA BRZOZOWA

Zastosowanie:

Sklejka szalunkowa brzozowa jest wysokogatunkową sklejką powlekaną filmem fenolowym o grubości 21 mm. Sklejka szalunkowa wykonana jest z 15 fornirów brzozowych, klejonych krzyżowo żywicznym klejem fenolowym. Jest obustronnie powlekana żywicą fenolową o gramaturze 120 gr/m2, a krawędzie zabezpieczone są wodoodporną farbą akrylową. Umożliwia to wielokrotne wykorzystanie i zastosowanie praktycznie sklejki szalunkowej we wszystkich obszarach budownictwa i transportu.

 

SKLEJKA SZALUNKOWA BRZOZOWA 4mm - z uwagi na dużą giętkość idealna do betonowania łuków oraz innych nietypowych kształtów .