Największy wybór drewna
Tylko w Partner Holz...

Tarcica i kantówka

W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju przekroje desek i kantówek.

płyta OSB

Oferujemy szeroki wybór płyt : grubość 9-25mm także z piórowpustem

Sklejka szalunkowa - topolowa i brzozowa

Oprócz sklejek o gładkiej powierzchni istnieją sklejki dające odbicie struktury drewna - zwiększa to ilość możliwych zastosowań.

sklejka szalunkowa

    

 

 

Sklejka szalunkowa.

Istnieje wiele rodzajów i grubości sklejki szalunkowej , dzięki czemu ma ona bardzo szerokie zastosowanie. W budownictwie – niezastąpiona służy głównie do szalowania ,dzięki sklejce uzyskujemy równą powierzchnię szalowanych powierzchni.

Sklejka antypoślizgowa - dzięki pokryciu powierzchni sklejki siatką uzyskujemy powierzchnię antypoślizgową. Taka sklejka doskonale sprawdza się na podłogi przyczep, naczep lub jako pokrycie podłóg w ciągach komunikacyjnych.

Natomiast ze względu na możliwość  zastosowania podczas  procesu produkcji sklejki różnych klejów otrzymujemy sklejki szalunkowe suchotrwałe lub sklejki wodoodporne (wodoodporność odnosi się jednak tylko do kleju, a nie całego tworzywa, które oczywiście jako produkt drewniany nie jest odporne na wodę). Zwiększa to jednak możliwości zastosowania sklejki.

 

Sklejka szalunkowa - w ofercie hurtowej.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zakupem ilości hurtowych SKLEJKI SZALUNKOWEJ ( pełne auta ), nie ograniczamy się do rynku lokalnego - zaopatrujemy również hurtownie budowlane na terenie całej Polski.

Gwarantujemy stałą dostępność - wysokie stany magazynowe , możliwość odbioru własnego oraz naszym transportem.

Możliwość negocjacji cenowych.